Fashion přesně pro Tebe!

Nejlepší FASHION je to, co odráží nejdokonaleji náš vnitřní stav, projevuje navenek naší jedinečnost a podporuje nás v tom, abychom se mohly cítit co nejvíce šťastně, v pohodě a hlavně samy sebou.

 

 

Ecstatic Fashion je společná cesta k tomu, abychom se vyprostily od zbytečných zákazů a omezení a zacítily nanovo pomocí společných prožitkových experimentů, domácích úkolů a občas provokativních pozvánek styly a možnosti, které nejvíce podpoří každou z nás, jak v každodenním životě, tak i v těch výjimečných situacích.

 

"Život je kratký, tak bys mohla být i trochu vtipná."

~ Coco Chanel
 

 

Málokterá dívka či žena se vyhne "dobrým" radám, necitlivým poznámkám a jiným kecům vytvářejícím umělá omezení toho, co si dovolíme vzít na sebe. Buď si myslíme, že něco musíme nosit kvůli barvě pleti, očí, tvarům těla a nebo se vymezujeme vůči určitým stylům kvůli tomu, že to "slušné" ženy nenosí, že by to bylo moc, to by mě nikdo nebral vážně, to bych nezapadla mezi kamarádky a dalších tisíc a jedna věc, pomocí kterých si udusíme vlastní tvořivost, zvědavost a experimentální náturu.

Jak vnímáme módu my:

Nejlepší FASHION je to, co odráží nejdokonaleji náš vnitřní stav, projevuje navenek naší jedinečnost a podporuje nás v tom, abychom se mohly cítit co nejvíce šťastně,  v pohodě a hlavně samy sebou.

ecstatic-fashion-program

This website uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies.